image
MobilPanelci

SIKÇA SORULAN SORULAR ?

Herkesin bildigi gibi mobil sohbet yazilimlari ios da bir türlu ses sorunlarina cözum bulunamiyordu , ekibimiz ile birlikte bu sorunu sonsuza dek cözum bulmaktayiz, 1 Ekim 2022 itibari ios isletim sistemlerinde ses calisir durumda olacaktir

Satın almak istediğiniz yazılım için online ödeme yaptıktan sonra siparişiniz otomatik olarak onaylanır. Daha sonra müşteri panelinize giderek ” Yazılımlar ” sayfası’ndan satın aldığınız yazılımları listeleyebilir ve indirebilirsiniz.

Satın alıp indirdiğiniz yazılımı içerisinde kurulum dosyaları mevcuttur. Kurulum yönergelerini uygulayarak işlemleri sağlayabilirsiniz. Bir sorun oluşması halinde destek talebi açabilirsiniz.

aldığınız yazılımı belirli kurallar dahilinde ticari amaçla kullanabilirsiniz. yazılımları sadece TEMA hariç kendi web siteniz’de satabilir, müşterileriniz için kurabilirsiniz. Satış fiyatınız, satın aldığınız fiyatın altında olmamalıdır. Tespiti halinde gerekli işlemler uygulanacaktır. Harici olarak webmaster forumları’nda ve diğer topluluklar’da paylaşmak ve satmak yasaktır.

İsteğinize yazılımı satın aldığınız temamıza, ücreti mukabilinde tasarım & geliştirme desteği verebiliriz. Yeterince bilginiz var ise kendiniz de yapabilirsiniz.

Malesef yazılım ürünlerimizde geri iade mümkün değildir

We may use cookies or any other tracking technologies when you visit our website, including any other media form, mobile website, or mobile application related or connected to help customize the Site and improve your experience. learn more

Allow