image
image
Hakkımızda

SekerWbh


Bilişim sektöründe hizmete başladığımız ilk günden itibaren gelişerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. SekerWbh mobil Panel kiralama, sunucu satın alma, server kiralama hizmeti sağlanmaktadır. Uzun zamandır bu alanda hizmet verilmektedir. Kısa zamanda elde edilen başarılar sayesinde Türkiye pazarında özellikle oluşan taleplerin karşılanması sağlanmaktadır.

Hizmete başladığımız ilk yıllarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmalarda oluşan talepleri karşılayarak daha iyi şekilde geri dönüş elde etmenizi sağlamaktayız. Sunucu satın alma hizmetimiz sayesinde özellikle veri merkezimiz üzerinden 24 saat izleme imkanı sağlamaktayız. Sunucularımız gerekli yazılımlar sayesinde kısa sürede otomatik olarak gözetleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.


  • Her Zaman Yenilikciyiz
  • Uygun Fiyatlar
  • Anında Hızlı Destek
  • 7/24 Saat Hizmet
Sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da verdiğimiz hizmetlerle siz değerli müşterilerimizin daima yanındayız. Gelişmiş özelliklere sahip web projelerimizle, işinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz...

Müşteri Yorumları

Radyo99

Radyo99 Ailesi Olarak Mobilpanelci'den Cok Memnunuz Gerek Calişmalari Olsun Gerek Güler Yüzleri Olsun İlgi Ve Alaka Konusunda On Numara Hizmet Veriyorlar.

TiklaEglen

İlk defa web sitemi açtım ve ilk defa bu işe atıldım, müşteri destek ve müşteri memnuniyetinde Türkiye'de başka firma tanımıyorum. Her türlü desteği yapıyorlar saniyeler içinde yanıt veriyorlar mükemmel bir firma korkmadan tercih edebilirsiniz.

Fulfilmizlesene

Satın alma ve Destek ekibi harika! Abonelik satın aldım ve ücretsiz bir alan adının yanı sıra diğer alan adımı taşımak için birçok yardım sağladılar.

MobilPanelci

SIKÇA SORULAN SORULAR ?

Herkesin bildigi gibi mobil sohbet yazilimlari ios da bir türlu ses sorunlarina cözum bulunamiyordu , ekibimiz ile birlikte bu sorunu sonsuza dek cözum bulmaktayiz, 1 Ekim 2022 itibari ios isletim sistemlerinde ses calisir durumda olacaktir

Satın almak istediğiniz yazılım için online ödeme yaptıktan sonra siparişiniz otomatik olarak onaylanır. Daha sonra müşteri panelinize giderek ” Yazılımlar ” sayfası’ndan satın aldığınız yazılımları listeleyebilir ve indirebilirsiniz.

Satın alıp indirdiğiniz yazılımı içerisinde kurulum dosyaları mevcuttur. Kurulum yönergelerini uygulayarak işlemleri sağlayabilirsiniz. Bir sorun oluşması halinde destek talebi açabilirsiniz.

aldığınız yazılımı belirli kurallar dahilinde ticari amaçla kullanabilirsiniz. yazılımları sadece TEMA hariç kendi web siteniz’de satabilir, müşterileriniz için kurabilirsiniz. Satış fiyatınız, satın aldığınız fiyatın altında olmamalıdır. Tespiti halinde gerekli işlemler uygulanacaktır. Harici olarak webmaster forumları’nda ve diğer topluluklar’da paylaşmak ve satmak yasaktır.

İsteğinize yazılımı satın aldığınız temamıza, ücreti mukabilinde tasarım & geliştirme desteği verebiliriz. Yeterince bilginiz var ise kendiniz de yapabilirsiniz.

Malesef yazılım ürünlerimizde geri iade mümkün değildir

We may use cookies or any other tracking technologies when you visit our website, including any other media form, mobile website, or mobile application related or connected to help customize the Site and improve your experience. learn more

Allow